DW 5300 Snare Stand
Tuotenumero 1049426DW 5300 Snare Stand on tukeva 5000-sarjan virveliteline, jossa on Fine Tooth Tilter -kulmasäätö, muistiklämppi ja tupla-tukivarret – sopii 13–14” virveleille, korkeussäätö 47–69 cm.
Myymälässä
Lähetettävissä: 1-2 arkipäivässä
Maksa heti, laskulla tai osamaksulla - Tallenna kortti ja pankkitili - Helppo ja turvallinen
€222,00/kpl
€209,00/kpl
Kampanjahinta 8 päivää, 17 h jäljellä
Kampanjan tiedot
Nyt on täydellinen aika tehdä löytöjä huippuhinnoilla. Kampanjaan kuuluu rajoitettu erä tuotteita, joten tartu tilaisuuteen ennen kuin parhaat löydöt viedään käsistä. Huomioithan, että osa tuotteista saattaa olla ollut esillä myymälässämme. Ellei tuotteen yhteydessä toisin mainita, kaikki tuotteet ovat uudenveroisessa kunnossa ja niillä on täysi 2 vuoden takuu. Löydä kaikki kampanjatuotteet täältä!
DW 5300 Snare Stand - tukeva 5000-sarjan virveliteline
DW 5300 Snare Stand on luotettava ja monipuolinen 5000-sarjan virveliteline, joka on suunniteltu keikka- ja studiokäyttöön. Se yhdistää raskaan rakenteen, tarkat säädöt ja DW:n tunnusomaisen kestävyyden. Tämä teline toimii erinomaisesti rumpaleille, jotka vaativat telineeltään vakautta, nopeaa säädettävyyttä ja pitkää käyttöikää.
Ominaisuudet
- Fine Tooth Tilter -mekanismi – tarkka kulmasäätö virvelikorille
- 1-1/8” kolmijalkainen jalusta – leveä ja vakaa alusta
- Muistiklämppi – nopea ja toistettava korkeuden säätö
- Tupla-tukivarret – lisäävät telineen kokonaisvakautta
- Korkeussäätö 47–69 cm – sopii moniin soittotyyleihin
- Sopii 13–14” virveleille – yleisin mitoitus ammattikäyttöön
DW – The Drummer’s Choice®
DW 5300 on täydellinen valinta rumpaleille, jotka etsivät työjuhtatason virvelitelinettä ilman kompromisseja. Sen tarkat säädöt ja tukeva rakenne varmistavat, että virveli pysyy juuri siellä missä pitää – joka keikalla, joka kerta.