Teenage Engineering EP splash cover
Tuotenumero 1091097Teenage Engineering EP Splash Cover on vesiroiskeilta suojaava TPU-suojapussi EP-40 RIDDIM, EP-133 K.O. II- ja EP-1332 Medieval -laitteille, tyylikkäällä kohokuvioinnilla ja painonapilla suljettava.
Teenage Engineering EP Splash Cover
Suojaa Teenage Engineering EP-133 K.O. II ja EP-1332 Medieval -laitteesi roiskeilta ja pölyltä tällä kestävällä, kevyellä ja tyylikkäällä suojapussilla. EP Splash Cover on valmistettu 100 % TPU-materiaalista, joka tekee siitä sekä joustavan että vedenkestävän. Kohokuvioitu graafinen pinta sekä painonapilla suljettava rakenne tuovat käytettävyyteen ja muotoiluun viimeistellyn lisän.
Ominaisuudet
- Yhteensopivuus: EP-133 K.O. II & EP-1332 Medieval
- Malli: Vesiroiskeilta suojaava suojapussi
- Materiaali: 100 % TPU (termoplastinen polyuretaani)
- Viimeistely: Kohokuvioitu grafiikka ja painonappikiinnitys
- Mitat: 190 x 250 x 15 mm
Tämä suojapussi on ihanteellinen valinta kuljetukseen, keikkatilanteisiin tai säilytykseen, kun haluat pitää laitteesi puhtaana ja suojassa ympäristön vaikutuksilta – ilman kompromisseja tyylin suhteen.